TemplateLUT = 1.
בית א`
נבחרות משחקים נצחונות תיקו הפסדים ש' זכות ש' חובה הפרש נק’
איטליה   איטליה 1 1 0 0 3 0 3 3
11 ביוני
אולימפיקו, רומא
טורקיה טורקיה
3-0
הסתיים
איטליה איטליה
16 ביוני
אולימפיקו, רומא
איטליה איטליה
22:00
שווייץ שווייץ
20 ביוני
אולימפיקו, רומא
איטליה איטליה
19:00
וויילס וויילס
שווייץ   שווייץ 1 0 1 0 1 1 0 1
12 ביוני
האיצטדיון האולימפי, באקו
וויילס וויילס
1-1
הסתיים
שווייץ שווייץ
16 ביוני
אולימפיקו, רומא
איטליה איטליה
22:00
שווייץ שווייץ
20 ביוני
האיצטדיון האולימפי, באקו
שווייץ שווייץ
19:00
טורקיה טורקיה
וויילס   וויילס 1 0 1 0 1 1 0 1
12 ביוני
האיצטדיון האולימפי, באקו
וויילס וויילס
1-1
הסתיים
שווייץ שווייץ
16 ביוני
האיצטדיון האולימפי, באקו
טורקיה טורקיה
19:00
וויילס וויילס
20 ביוני
אולימפיקו, רומא
איטליה איטליה
19:00
וויילס וויילס
טורקיה   טורקיה 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 ביוני
אולימפיקו, רומא
טורקיה טורקיה
3-0
הסתיים
איטליה איטליה
16 ביוני
האיצטדיון האולימפי, באקו
טורקיה טורקיה
19:00
וויילס וויילס
20 ביוני
האיצטדיון האולימפי, באקו
שווייץ שווייץ
19:00
טורקיה טורקיה
בית ב`
נבחרות משחקים נצחונות תיקו הפסדים ש' זכות ש' חובה הפרש נק’
בלגיה   בלגיה 1 1 0 0 3 0 3 3
12 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
בלגיה בלגיה
0-3
הסתיים
רוסיה רוסיה
17 ביוני
פארקן, קופנהגן
דנמרק דנמרק
19:00
בלגיה בלגיה
21 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
פינלנד פינלנד
22:00
בלגיה בלגיה
פינלנד   פינלנד 1 1 0 0 1 0 1 3
12 ביוני
פארקן, קופנהגן
דנמרק דנמרק
1-0
הסתיים
פינלנד פינלנד
16 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
פינלנד פינלנד
1-0
רוסיה רוסיה
21 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
פינלנד פינלנד
22:00
בלגיה בלגיה
דנמרק   דנמרק 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 ביוני
פארקן, קופנהגן
דנמרק דנמרק
1-0
הסתיים
פינלנד פינלנד
17 ביוני
פארקן, קופנהגן
דנמרק דנמרק
19:00
בלגיה בלגיה
21 ביוני
פארקן, קופנהגן
רוסיה רוסיה
22:00
דנמרק דנמרק
רוסיה   רוסיה 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
בלגיה בלגיה
0-3
הסתיים
רוסיה רוסיה
16 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
פינלנד פינלנד
1-0
רוסיה רוסיה
21 ביוני
פארקן, קופנהגן
רוסיה רוסיה
22:00
דנמרק דנמרק
בית ג`
נבחרות משחקים נצחונות תיקו הפסדים ש' זכות ש' חובה הפרש נק’
אוסטריה   אוסטריה 1 1 0 0 3 1 2 3
13 ביוני
ארנה נציונאלה, בוקרשט
אוסטריה אוסטריה
1-3
הסתיים
צפון מקדוניה צפון מקדוניה
17 ביוני
יוהן קרויף ארינה
הולנד הולנד
22:00
אוסטריה אוסטריה
21 ביוני
ארנה נציונאלה, בוקרשט
אוקראינה אוקראינה
19:00
אוסטריה אוסטריה
הולנד   הולנד 1 1 0 0 3 2 1 3
13 ביוני
יוהן קרויף ארינה
הולנד הולנד
2-3
הסתיים
אוקראינה אוקראינה
17 ביוני
יוהן קרויף ארינה
הולנד הולנד
22:00
אוסטריה אוסטריה
21 ביוני
יוהן קרויף ארינה
צפון מקדוניה צפון מקדוניה
19:00
הולנד הולנד
אוקראינה   אוקראינה 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 ביוני
יוהן קרויף ארינה
הולנד הולנד
2-3
הסתיים
אוקראינה אוקראינה
17 ביוני
ארנה נציונאלה, בוקרשט
אוקראינה אוקראינה
16:00
צפון מקדוניה צפון מקדוניה
21 ביוני
ארנה נציונאלה, בוקרשט
אוקראינה אוקראינה
19:00
אוסטריה אוסטריה
צפון מקדוניה   צפון מקדוניה 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 ביוני
ארנה נציונאלה, בוקרשט
אוסטריה אוסטריה
1-3
הסתיים
צפון מקדוניה צפון מקדוניה
17 ביוני
ארנה נציונאלה, בוקרשט
אוקראינה אוקראינה
16:00
צפון מקדוניה צפון מקדוניה
21 ביוני
יוהן קרויף ארינה
צפון מקדוניה צפון מקדוניה
19:00
הולנד הולנד
בית ד`
נבחרות משחקים נצחונות תיקו הפסדים ש' זכות ש' חובה הפרש נק’
צ'כיה   צ'כיה 1 1 0 0 2 0 2 3
14 ביוני
האמפדן פארק, גלאזגו
סקוטלנד סקוטלנד
2-0
הסתיים
צ'כיה צ'כיה
18 ביוני
האמפדן פארק, גלאזגו
קרואטיה קרואטיה
19:00
צ'כיה צ'כיה
22 ביוני
וומבלי
צ'כיה צ'כיה
22:00
אנגליה אנגליה
אנגליה   אנגליה 1 1 0 0 1 0 1 3
13 ביוני
וומבלי
אנגליה אנגליה
0-1
הסתיים
קרואטיה קרואטיה
18 ביוני
וומבלי
אנגליה אנגליה
22:00
סקוטלנד סקוטלנד
22 ביוני
וומבלי
צ'כיה צ'כיה
22:00
אנגליה אנגליה
קרואטיה   קרואטיה 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 ביוני
וומבלי
אנגליה אנגליה
0-1
הסתיים
קרואטיה קרואטיה
18 ביוני
האמפדן פארק, גלאזגו
קרואטיה קרואטיה
19:00
צ'כיה צ'כיה
22 ביוני
האמפדן פארק, גלאזגו
קרואטיה קרואטיה
22:00
סקוטלנד סקוטלנד
סקוטלנד   סקוטלנד 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 ביוני
האמפדן פארק, גלאזגו
סקוטלנד סקוטלנד
2-0
הסתיים
צ'כיה צ'כיה
18 ביוני
וומבלי
אנגליה אנגליה
22:00
סקוטלנד סקוטלנד
22 ביוני
האמפדן פארק, גלאזגו
קרואטיה קרואטיה
22:00
סקוטלנד סקוטלנד
בית ה`
נבחרות משחקים נצחונות תיקו הפסדים ש' זכות ש' חובה הפרש נק’
סלובקיה   סלובקיה 1 1 0 0 2 1 1 3
14 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
פולין פולין
2-1
הסתיים
סלובקיה סלובקיה
18 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
שבדיה שבדיה
16:00
סלובקיה סלובקיה
23 ביוני
האיצטדיון האולימפי, סביליה
סלובקיה סלובקיה
19:00
ספרד ספרד
שבדיה   שבדיה 1 0 1 0 0 0 0 1
14 ביוני
האיצטדיון האולימפי, סביליה
ספרד ספרד
0-0
הסתיים
שבדיה שבדיה
18 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
שבדיה שבדיה
16:00
סלובקיה סלובקיה
23 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
שבדיה שבדיה
19:00
פולין פולין
ספרד   ספרד 1 0 1 0 0 0 0 1
14 ביוני
האיצטדיון האולימפי, סביליה
ספרד ספרד
0-0
הסתיים
שבדיה שבדיה
19 ביוני
האיצטדיון האולימפי, סביליה
ספרד ספרד
22:00
פולין פולין
23 ביוני
האיצטדיון האולימפי, סביליה
סלובקיה סלובקיה
19:00
ספרד ספרד
פולין   פולין 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
פולין פולין
2-1
הסתיים
סלובקיה סלובקיה
19 ביוני
האיצטדיון האולימפי, סביליה
ספרד ספרד
22:00
פולין פולין
23 ביוני
סנט פטרסבורג, אצטדיון סנט פטרסבורג
שבדיה שבדיה
19:00
פולין פולין
בית ו`
נבחרות משחקים נצחונות תיקו הפסדים ש' זכות ש' חובה הפרש נק’
פורטוגל   פורטוגל 1 1 0 0 3 0 3 3
15 ביוני
פושקש ארנה, בודפשט
הונגריה הונגריה
3-0
הסתיים
פורטוגל פורטוגל
19 ביוני
אליאנץ ארנה
פורטוגל פורטוגל
19:00
גרמניה גרמניה
23 ביוני
פושקש ארנה, בודפשט
פורטוגל פורטוגל
22:00
צרפת צרפת
צרפת   צרפת 1 1 0 0 1 0 1 3
15 ביוני
אליאנץ ארנה
צרפת צרפת
0-1
הסתיים
גרמניה גרמניה
19 ביוני
פושקש ארנה, בודפשט
הונגריה הונגריה
16:00
צרפת צרפת
23 ביוני
פושקש ארנה, בודפשט
פורטוגל פורטוגל
22:00
צרפת צרפת
גרמניה   גרמניה 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 ביוני
אליאנץ ארנה
צרפת צרפת
0-1
הסתיים
גרמניה גרמניה
19 ביוני
אליאנץ ארנה
פורטוגל פורטוגל
19:00
גרמניה גרמניה
23 ביוני
אליאנץ ארנה
גרמניה גרמניה
22:00
הונגריה הונגריה
הונגריה   הונגריה 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 ביוני
פושקש ארנה, בודפשט
הונגריה הונגריה
3-0
הסתיים
פורטוגל פורטוגל
19 ביוני
פושקש ארנה, בודפשט
הונגריה הונגריה
16:00
צרפת צרפת
23 ביוני
אליאנץ ארנה
גרמניה גרמניה
22:00
הונגריה הונגריה