סרחיו ראמוס מחוץ לסגל ספרד ליורו: אני לא כשיר

לה רוחה ללא שחקן ריאל בטורניר גדול לראשונה. לאפורט זומן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.21 - 13:25
תחילת כתבה

הפתעה בסגל ספרד ליורו 2020. לואיס אנריקה החליט לא לזמן את הקפטן לשעבר, סרחיו ראמוס, ולראשונה מאז 2004 לה רוחה ישחקו בטורניר גדול ללא שחקן ריאל מדריד בן ה-35. אמריק לאפורט, שהחליט לוותר על האפשרות לשחק בנבחרת צרפת, דווקא כן זומן.

אגב, זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שסגל ספרד ליורו או לגביע העולם יהיה ללא נציג של ריאל מדריד. לברצלונה יהיו שלושה נציגים (ג'ורדי אלבה, סרחיו בוסקטס ופדרי) ואולי גם רביעי עם אריק גארסיה יצטרף. בהיעדרו של ראמוס, מי שיקבל את סרט הקפטן הוא בוסקטס.

לואיס אנריקה הסביר את ההחלטה שלא לזמן את ראמוס: "הוא לא יכול היה להתחרות העונה, ולא להתאמן. דיברנו אתמול, היתה שיחה לא קלה".

ראמוס עצמו כתב ברשתות החברתיות: "אחרי כמה חודשים לא פשוטים ועונה מוזרה שלא חוויתי כמותה בקריירה, היורו בפתח. נלחמתי ועבדתי בכל יום, בגוף ובנשמה, כדי להגיע לכשירות של 100 אחוז בריאל ובנבחרת, אבל הדברים לא תמיד הולכים כמו שאתה מתכנן. זה כואב לי שאני לא יכול לעזור לקבוצה שלו ולנבחרת, אבל הדבר הטוב ביותר שאני יכול לעשות עכשיו זה לנוח, להתאושש ולחזור בעונה הבאה. זה כואב, אבל צריך להיות כן עם עצמי. אני מאחל לחבריי לקבוצה הצלחה ואני מקווה שיהיה להם יורו מוצלח. אהיה אוהד שלהם מהבית".

שתי הפתעות נוספות בסגל הן זימונם של קשר פ.ס.ז' פאבלו סראביה ושל הקיצוני של וולבס אדאמה טראורה. לצידם זומנו בחלק הקדמי גם אלברו מוראטה, ג'רארד מורנו ופראן טורס.

סגל ספרד המלא:
אונאי סימון, דויד דה חאה, רוברט סאנצ'ס
חוסה גאיה, ג'ורדי אלבה, פאו טורס, אמריק לאפורט, אריק גארסיה, דייגו יורנטה, ססאר אספיליקווטה, מרקוס יורנטה
סרחיו בוסקטס, פדרי, טיאגו אלקנטרה, קוקה, פביאן רואיס, רודרי
דני אולמו, מיקל אויארסבל, אלברו מוראטה, ג'רארד מורנו, פראן טורס, אדמה טראורה, פאבלו סראביה.