שאלת מיליון היורו: ההרכבים המשוערים

האם דה בריינה יפתח? מי הבלמים של ספרד ובאיזה מערך תשחק אנגליה? רגע לפני פתיחת יורו וליגת הפנטזי של WeSure, העזנו לחזות את ההרכבים של 24 המשתתפות. קל זה לא היה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.21 - 12:24

תגיות: יורו 2020

תחילת כתבה

היורו נמצא ממש מעבר לפינה ואיפשהו ברחבי אירופה מסתובבים 24 מאמנים ששוברים את הראש כדי לפצח את החידה: מה ההרכב החזק ביותר שניתן יהיה לעלות לקראת אליפות אירופה? באמצעות דיווחים בכלי התקשורת השונים, משחקי ידידות ומוקדמות, ניסינו לחזות  את כל ההרכבים המשוערים לקראת המחזור הראשון. שימו לב, לקחנו בחשבון שמספר שחקני מפתח פצועים/חולים ובספק למפגש הראשון ולכן היכן שיש התלבטות פתחנו סוגריים.

  • בנו את נבחרת הפנטזי יורו שלכם ואולי תזכו בפרסים
  • להורדת האפליקציה של 5 פנטזי
  • עמוד יורו 2020 בערוץ הספורט - כל החדשות, העדכונים והסיפורים על הטורניר
  • בית 1
    איטליה (4-3-3): ג'יג'י דונארומה; אלסנדרו פלורנצי, לאונרדו בונוצ'י, ג'ורג'יו קייליני, לאונרדו ספינצולה; ז'ורז'יניו, מנואל לוקאטלי (מרקו וראטי), ניקולו בארלה; דומניקו ברארדי, צ'ירו אימובילה, לורנצו אינסינייה.

    טורקיה (4-3-3): אוקרן צ'אקיר; מחמט צ'ליק, צ'יילר סויונג'ו, מריח דמיראל, אומוט מראש; אוקאי יוקושלו, אוזן טופאן, יוסוף יאזיצ'י; קנאן קרמאן, בוראק יילמז, הקאן צ'להנולו.

    שוויץ (3-4-3): יאן זומר; ניקו אלבדי, פביאן שר, מנואל אקאנג'י; קווין אמבאבו, גרניט ג'אקה, רמו פרוילר (דניס זקאריה), ריקרדו רודריגס; שרדן שאקירי, בריל אמבולו, האריס ספרוביץ'. 

    וויילס (3-4-3): דני וורד, איתן אמפאדו, ג'ו רודון, בן דייויס; נקו וויליאמס, ג'ו מורל, ארון ראמזי, קונור רוברטס; דניאל ג'יימס, קיפר מור, גארת בייל.

    בית 2
    בלגיה (3-4-3): טיבו קורטואה, טובי אלדרוירלד, ג'ייסון דנאייר, יאן ורטונגן; טימותי קסטאן, לאון דנדונקר, יורי טילמאנס, תורגן הזאר; קווין דה בריינה (יאניק קראסקו), דריס מרטנס, רומלו לוקאקו.

    רוסיה (3-4-3): אנטון שונין; גאורגי דזיקיה, אנדריי סמנוב, דימיטרי בארינוב; מריו פרננדס, רומן זבונין, דאלר קוזאייב, ואצ'יסלב קרבאייב; אלכסנדר גולובין, ארטם דזיובה, מגומד אוזדויב.

    דנמרק (4-3-3): קספר שמייכל, דניאל ואס, סימון קר, אנדרס כריסטיאנסן, יואקים מאלה; פייר אמיל הויברג, תומאס דילייני, כריסטיאן אריקסן; מרטין ברייתווייט, יונאס וינד, יוסף פולסן.

    פינלנד (5-3-2): לוקאס הרדצקי, ירה אורונן, פאולוס אראיורי, יונה טויביו, לאו ואיסנן, יוקה ראיטלה; גלן קמארה, טים ספארב, רובין לוד; טמו פוקי, יואל פוינפאלו.

    בית 3
    הולנד (5-3-2):
    מרטין סטקלנבורח; דנזל דמפריס, מתיאס דה ליכט (יורן טימבר), סטפן דה פריי, דיילי בלינד, אוואן וינדאל; מרטן דה רון (ראין חראבנברח), פרנקי דה יונג, ג'ורג'יניו וינאלדום; ממפיס דפאי, ווט וחהורסט.

    אוקראינה (4-3-3): גאורגי בושצ'אן; אלכסנדר קרבאייב, אילייה זאברני, מיקולה מאטביינקו, ויטאלי מיקולנקו; טראש סטפננקו, אלכסנדר זינצ'נקו, רוסלן מלינובסקי; אנדריי ירמולנקו, רומן ירמצ'וק, אולכסנדר זובקוב.

    אוסטריה (4-4-1-1): דניאל באכמן, שטפן ליינר, אלכסנדר דראגוביץ', מרטין הינטרגר, אנדראס אולמר, יוליאן באומגארטלינר, שטפן אילסנקר, דויד אלאבה, מרסל זאביצר, כריסטוף באומגרטנר, סשה קלדז'יץ' (מרקו ארנאוטוביץ').

    צפון מקדוניה (5-3-2): סטולה דימיטרבסקי; סטפן ריסטובסקי, דרקו ולקובסקי, קריסה ריסטובסקי, ויסאר מוסיליו, אזגיאן אליוסקי; בובאן ניקולוב, אריין אדמי, אניס בארדי; אליף אלמאס, גוראן פאנדב.

    בית 4
    אנגליה (4-3-3):
    ג'ורדן פיקפורד; קייל ווקר, טיירון מינגס (לוק שואו), ג'ון סטונס, בן צ'ילוול; קלבין פיליפס, דקלן רייס, מייסון מאונט; פיל פודן, הארי קיין, רחים סטרלינג.

    קרואטיה (4-2-3-1): דומיניק ליבאקוביץ'; שימה ורסאליקו, דיאן לוברן, דומגוי וידה, בורנה בארישיץ'; מרסלו ברוזוביץ', לוקה מודריץ'; אנטה רביץ', ניקולה ולאשיץ', איבן פרישיץ'; ברונו פטקוביץ'.

    צ'כיה (4-3-3): תומאש ואצליק; ולדימיר צופאל, אונדריי צ'ולוסטה, תומאש הולש, יאן בוז'יל; אלכס קארל, ולדימיר דרידה, תומאס סוצ'ק; לוקה מאסופוסט, פטריק שיק, יאקוב יאנקטו.

    סקוטלנד (3-4-3): דייויד מרשל; גרנט הנלי, ג'ק הנדרי, קיראן טירני; סטיבן אודונול, סטוק מקטומניי, ג'ון מגין, אנדי רוברטסון; ראיין פרייזר, שה אדמס, קאלום מקגרגור.

    בית 5
    ספרד (4-3-3): אונאי סימון; מרקוס יורנטה, אמריק לאפורט, פאו טורס, חוסה גאיה; רודרי, קוקה, טיאגו (פדרי); פראן טורס, אלברו מוראטה (ג'רארד מורנו), דני אולמו.

    שבדיה (4-4-1-1): רובין אולסן; מיקל לוסטיג, מרקוס דניאלסון, ויקטור לינדלוף, לודוויג אוגוסטיונסון; אלבין אקדל, כריסטופר אולסון, סבסטיאן לארסון, ויקטור קלאסון; אמיל פורסברג; אלכסנדר איסק.

    פולין (4-4-1-1): וויצ'יך שצ'סני; בארטוש ברשינסקי, יאן בדנארק, קמיל גליק, מאצ'יי ריבוס; קמיל יוזביאק, מתיוש קליך, גרגור קריכוביאק, יאקוב מודר; פיוטר ז'ילינסקי; רוברט לבנדובסקי.

    סלובקיה (4-3-3): מרטין דוברבקה; תומאש הובוצ'אן, מרטין ואלינט, מילאן שקריניאר, פטר פקאריק; יאן גרגוש, יוראי קוצ'קה, מארק האמשיק; אונדריי דודה, רוברט בוז'ניק, רוברט מאק.

    בית 6
    צרפת (4-3-3): הוגו לוריס, בנז'מן פבאר, רפאל וראן פרסנל קימפמבה, לוקה הרננדז; אנגולו קאנטה, פול פוגבה, אדריאן ראביו (קורנטן טוליסו); אנטואן גריזמן, קיליאן אמבפה, כרים בנזמה.

    גרמניה (3-4-3): מנואל נוייר; מתיאס גינטר, מאטס הומלס, אנתוניו רודיגר; יושוע קימיך, אילקאי גונדואן, טוני קרוס, רובין גוסנס; סרג' גנאברי, קאי האברץ (לירוי סאנה), תומאס מולר.

    פורטוגל (4-3-3): רוי פטריסיו; ז'ואאו קאנסלו, פפה (ז'וזה פונט), רובן דיאש, רפאל גריירו; דנילו (רובן נבס), ז'ואאו מוטיניו, ברונו פרננדש; דיוגו ז'וטה, כריסטיאנו רונאלדו, ברנרדו סילבה

    הונגריה (5-3-2): פטר גולאצ'י; אנדרה בוטקה, ווילי אורבן, אטילה פיולה, איטלה סלאי, פיליפ הולאנדר; אדם נאג', לאסלו קליינהייסלר, דויד שיגר; אדם סלאי, רולאנד שלאי.