בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
אחרי ההדחה מול מכבי ת"א בחצי הגמר, בהפועל ירושלים כבר מכינים את התכנית לעונה הבאה: המאמנים הבולטים, ביניהם ספאנוליס, שסירבו (והנוכחי שעשוי להמשיך), ההצעות על רנדולף מקבוצות יורוליג, והאם ינטשו את ה-BCL אחרי שש שנים? היום אחרי בארנה
השחקנים שחתומים, האופציות בחוזים, סימני השאלה הגדולים ומי לא ימשיך? אחרי ההדחה מול מכבי ת"א, מבט פנימה לעבר הקבוצה - שמכוונת גבוה גם ב-24/25
אחרי התחלה לא פשוטה עם דז`יקיץ` והמשך אפילו קשה יותר תחת קאנצוריס, הגארד מתחיל להצדיק את האמון שניתן בו בקיץ. בדרך להפוך לסמל אדום דווקא מול המועדון בו גדל?
האדומים מהבירה מרוצים מה-69:74 על הפועל ב"ש, אבל לא ממש מהדרך לשם. ההבדל שעשה הישראלי, החזרה לעניינים של נועם דוברת, ההתאקלמות של טיוס והדריכות לקראת גמר הגביע