בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
הסכומים נחשפים: קפטן מחזיקת הגביע בעונה החולפת עבר לשחק בשורות הצהובים. על כמה עמד הביי-אאוט ומה השכר של השחקן שעבר מהפועל ירושלים כדי לשחק ביורוליג? הפרטים
הצהובים עם הרכש השני של הקיץ אחרי צירופו של ג`יילן הורד. הקפטן היוצא של הפועל ירושלים אמר: "נרגש לקראת הצעד הבא בקריירה שלי, מצפה לייצג את המועדון. מעריך את ההזדמנות"
אלון, בעלי הקבוצה מהבירה לשעבר, הגיב: "צריך לנצל הזדמנות לפגוע ביריבה"
אחרי שנתיים באדום של הפועל ירושלים, הקפטן סיפק פוסט פרידה לפני המעבר למכבי ת"א: "לא לקחתי את ההחלטה בקלות, מקווה שתוכלו להבין את זה. הגיע הזמן לשלב הבא בקריירה"