בחר לך שחקן מאחת הקבוצות ותראה מי מבקיע יותר, מי משחק יותר ומי כסחן יותר
כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט: על אף הביקוש באירופה, הכוכב החליט להישאר באדום וחתם על חוזה ארוך טווח, שישדרג את שכרו בצורה משמעותית. כל הפרטים והסכומים
שחקנה של הפועל תל אביב וקפטן נבחרת ישראל מעורר עניין במועדון החדש והיוקרתי, כשקבוצת יורוליג נוספת נמצאת בעקבותיו. הישארות בהפועל לא נשללת. כל הפרטים והשכר הצפוי בפנים
גינת דיבר עם הולנד ודדאס על העתיד: "בישראל אשחק רק בהפועל ת"א"
היו"ר ל-5 באוויר. הרצון להבאת ים מדר ("נעשה הכל"), נועם יעקב ("אוהבים אותו מאוד") ורומן סורקין ("מאמין שזה אפשרי"). וגם: האם תומר גינת יעזוב ליורוליג ("זה תלוי בו. נעמוד לצדו בכל החלטה") וכשלון בריאן אנגולה ("בהתחלה חששנו בעיקר מהלב שלו, בסוף זה הדבר היחידי שעבד")